Jak zrobić balsam do ust we własnej kuchni?

W tym kursie nauczymy Cię jak totalnie samodzielnie przygotować balsam do ust z ulubionych składników

Chciałabyś Tworzyć własne kosmetyki ale nie wiesz od czeGo zacząć?

Dokładnie wiemY, jak to jest

Przechodziłyśmy przez cały ten proces. Szperałyśmy po Internecie szukając informacji co i jak zrobić w pierwszej kolejności. Zastanawiałyśmy się jakie półprodukty kupić. Testowałyśmy różne „twardości” i „miękkości”. 

A następnie przygotowałyśmy kurs, w którym nie chcemy pokazać Ci tylko jednego idealnego przepisu na pomadkę. Dlaczego? Bo taki po prostu nie istnieje. Każda z nas lubi coś innego. Jedne składniki kocha, inne toleruje, a na koleje ma alergię. Dlatego w naszym kursie nie poznasz tylko jednej receptury, z którą nie będziesz wiedziała co zrobić, jeśli np. okaże się masz alergię na któryś ze składników.

 My dostarczymy Ci wiedzy jak tworzyć bardzo osobiste, dopasowane do Ciebie kosmetyki.

co dokładnie otrzymasz dołączając do kursu?

JAKIE MODUŁY PRZYGOTOWAŁYŚMY?

MODUŁ 1

Opisujemy tutaj składniki najczęściej wykorzystywane do produkcji pomadek. Piszemy o ich właściwościach oraz jak je dobrze wymieniać tak aby produkt finalny zawsze Ci wyszedł. 

MODUŁ 3

To już konkretne przepisy. W ramach kursu dostajesz wersję bazową naszego przepisu, do własnej modyfikacji oraz trzy nasze przepisy z zastosowaniem konkretnych maseł, olejów i olejków. Nasze trzy propozycje to: Czekoladka, Miętka oraz Słodka pomarańcza. 

MODUŁ 2

Piszemy w nim potrzebnym Ci sprzęcie oraz omawiamy zasady pierwszej pomocy w przypadku poparzeń. Pamiętaj – bezpieczeństwo ponad wszystko. 

MODUŁ 4

W tym module piszemy o tym co zrobić gdy chcielibyśmy aby nasza pomadka kolejnym razem była bardziej twarda lub bardziej miękka. Wiemy, że takie rzeczy to również kwestia naszych upodobań więc napiszemy czego dodać więcej a czego mniej żeby otrzymać dokładnie to co kochamy. 

NATOMIAST E-BOOK...

Powyżej możesz pobrać kilka stron e-booka, który jest dołączany do kursu. Zobaczysz czy są to treści, które Ci odpowiadają. Istnieje możliwość zakupu kursu wraz z e-bookiem jak i samego e-booka. Różnica pomiędzy tymi dwoma produktami, poza ceną, jest taka, że kurs zawiera więcej zdjęć oraz filmiki z produkcji. E-booka możesz pobrać na swój dysk i korzystać kiedy tylko będziesz chciała. Natomiast dostęp do kursu jest udzielany na okres 30 dni. 

DLACZEGO WARTO?

NADAL zastanawiasz się czy ten kurs jest dla ciebie?

tak, jeśli

nie, jeśli

CZY MI SIĘ UDA?

W tym kursie przeprowadzimy Cię za rączkę po kolejnych etapach przygotowania balsamu do ust. Ale bądźmy ze sobą szczere – wszystko wyśmienicie uda się tylko z Twoją pomocą. Nie zrobimy niczego same. Od Ciebie oczekujemy, że zrobisz ten pierwszy krok. 

zakamarkiwiedzy.pl